طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۵:۵۸ | کد خبر : 9935
 • گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: صدای زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور تمامی مسئولین شهرستان در گناوه به صدا در آمد.

  به نقل از گناوه آنلاین، ساعت هفت و سی دقیقه صبح با حضور پاک نژاد فرماندار، رکنی حسینی امام جمعه، احمدی مدیر آموزش و پرورش، مسئولین شهرستان، دانش آموزان و اولیا آنها زنگ آغاز سال تحصیلی جدید رسم نواخته شد.

  اسکندر احمدی مدیریت آموزش و پرورش گناوه در این مراسم گفت: ما در آموزش و پرورش شهرستان توجه به همه جهات و جنبه های امر تعلیم و تربیت و همچنین توجه به تمامی مدارس و دانش آموزان را مد نظر قرار داده ایم.

  IMG_7875

  وی اظهار داشت: امروز هم زمان با این مدرسه ۱۸ هزار دانش آموز کار خود را در ۱۲۸ مدرسه شروع می کنند که شروع کار امروز و آمادگی این کار اصل تلاش سه ماه تابستان همکاران من در شهرستان بوده است.

  IMG_7882

   

  احمدی افزود: در سه ماه تابستان کلاس دانش افزایی برای آموزگاران ابتدایی درس ریاضی، کلاس دانش افزایی برای آموزگاران ابتدایی غیر دولتی، اردوی مدیران به استان همدان، ثبت نام دانش آموزان، توزیع کتاب، کمک پوشاک و نوشت افزار به ۱۵۰۰دانش آموزان نیازمند،تقدیر از دانش آموزان ممتاز انجام گرفته است.

  IMG_7893

   

  ایشان در ادامه گفت: حدود ۷۹ نفر قبولی کنکور در دانشگا ه های دولتی داشته ایم که ۱۴ نفر آنها پزشکی و شاخه هایی از پزشکی بوده اند.

  ۱۰

   

  رییس آموزش و پرورش گناوه بیان داشت: در بیش از ۳۰ ساختمان یعنی ۶۰ مدرسه دو شیفت اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی،تعمیر سرویس بهداشتی، برق کشی، دیوار کشی و تجهیز میز و نیمکت، کامپیوتر، کولر، صندلی و میز دبیر انجام گرفته است.

  IMG_7889

   

  احمدی در پایان گفت: آموزش و پرورش نیاز به کمک همه نهادها و مردم دارد چرا که دانش آموزان در دست ما امانت هستند و بدون کمک آنها موفقیت و پیشرفت امکان پذیر نمی باشد.

   

   

  نظرات کاربران در مورد "به صدا در آمدن زنگ آغاز بهار تربیت در گناوه + عکس"