طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۲:۰۵ | کد خبر : 9902
 • گناوه آنلاین _اسماعیل کشتکار: نشست شهرداری و شورای شهر گناوه با مسیولین هیات های مذهبی برگزار شد.

  به گزارش گناوه آنلاین، در این نشست روح اله ملک زاده رییس شورای شهر، مختار شرونی مسئول کمیسیون املاک و حقوقی، حسینی سرپرست شهرداری، اندرزنای رییس تبلیغات اسلامی و مسئولین هیات های مذهبی برای هر چه بهتر برگزار کردن عزاداری سالار شهیدان به هم فکری پرداختند.

  روح اله ملک زاده صحبت های خود را در دوبخش عنوان کرد که بخش اول آن در مورد شورای پنجم و انتخاب شهردار و بخش دوم در مورد مراسمات و عزاداری هر چه بهتر در ماه محرم و صفر بود.

  روح اله ملک زاده رییس شورای شهر گناوه گفت: فرصتی دست نداد که در خدمت مردم باشیم و برنامه های خود را بیان کنیم ولی در همین جا اعلام می کنم شفافیت و صداقت سرلوحه کار این شورا قرار خواهد داشت و این قول را به همه مردم و اصحاب رسانه می دهم که بصورت مداوم در فضای واقعی و نه فضای مجازی پاسخگو باشیم.

  رییس شورای شهر گناوه افزود: تا قبل از شروع کار شورای جدید جلسات غیر رسمی با اعضای شورا در مورد عملکرد شهردار داشتیم و مهندس حسن زاده تنها گزینه ای بود که با ایشان نشست داشتیم و دو ماه منتظر ماندیم ولی دوستان در شورا به این نتیجه رسیدند که تغییر باید صورت بگیرد و بوسیله یکی از اعضائ اطلاع رسانی شد که افراد برنامه های خود را ارایه دهند و در نهایت تصمیم گرفتیم که ماشااله احمدی را که سابقه فرمانداری، شهرداری و بخشداری را در کارنامه خود داشت را بدون هیچ گونه فشار جناحی و سیاسی به عنوان شهردار انتخاب نماییم.

  ملک زاده بیان داشت: برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای شهر و شهرداری طراحی کرده ایم و به شهردار ارایه خواهیم داد و پشت شهردار انتخابی خود ایستاده ایم و حمایت می کنیم ولی در عین حال اولین منتقد شهردار خود اعضای شورای در صحن علنی شورا خواهند بود چرا که بخاطر منافع عمومی و آبادانی شهر با هیج کس تعارف نداریم.

  رییس شورای شهر در مورد نوع برگزاری مراسم و عزاداری در ماه محرم گفت: شهرداری بصورت کامل آماده همکاری با هیات های مذهبی را دارد و هر هیاتی که برای جمع آوری پسمانده هایش احتیاج به پلاستیک و سطل آشغال دارد به شهرداری مراجعه کنند همچنین هیات هایی که به ماشین های سنگین مانند لودر، گریدر و آب پاش نیاز دارند هماهنگی لازم انجام گرفته است.

  وی یادآور شد: برای ساخت موکب حتما با شهرداری هماهنگ شود و هیات هایی که تعذیه اجرا خواهند کرد اطلاع رسانی نمایند تا ماشین آتشنشانی و تابلوهای علایم هشدار دهنده در اختیار آنها قرار بگیرد.

  روح اله ملک زاده در پایان گفت: ما برای آبادانی و پیشرفت شهر پا به عرصه گذاشته ایم و امیدواریم که با حمایت مردم و همشهریان عزبز بتوانیم بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.

   

  IMG_7838 ۵۸۹A4613 ۵۸۹A4620

  ۵۸۹A4622 ۵۸۹A4618 IMG_7786 ۵۸۹A4617 ۵۸۹A4616

  نظرات کاربران در مورد "نشست شهرداری و شورای شهر گناوه با هیات های مذهبی + عکس"