طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۵۲ | کد خبر : 9832
 •  

  گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: همایش جوانه های امید وتجلیل از هشتاد و دو دانش آموزان پسر و دختر ممتاز متوسطه شهرستان و مناطق استان بوشهر برگزار شد.

  به نقل از گناوه آنلاین: آیین تجلیل از دانش آموزان نخبه متوسطه شهرستان گناوه و بخش ریگ به همت استانداری، فرمانداری و آموزش و پرورش گناوه با حضور گراوند معاون امنیتی سیاسی استاندار، ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش، پاک نژاد فرماندار، اسکندر احمدی رییس آموزش و پرورش گناوه، سعید بهمرد رییس آموزش و پرورش ریگ، جمعی از مسئولین و بخشداران، دانش آموزان نخبه و اولیای آنها در سالن خلیج فارس گناوه انجام گرفت.

  ۵۸۹A3484

   

  در تجلیل از ۸۲ دانش آموز نخبه شهرستان از ۶۷ دانش آموز گناوه ای و ۱۵ دانش آموز از بندر ریگ تقدیر شد.

  معاون سیاسی استاندار در این همایش گفت: اگر دانشگاه و دانش آموز خوب و با کیفیت می خواهیم باید یک آموزش و پرورش خوب و با کیفیت داشته باشیم.

  ۵۸۹A3491

   

  گراوند افزود: تجلیل از نخبه ها و دانش آموزان ممتاز می تواند الگو و تشویقی باشد برای سایر دانش آموزان که خود را هم سطح نخبه ها قرار دهند.

  وی در پایان افزود: آموزش و پرورش باید به عنوان محور توسعه دیده شود و همه ما باید خود را متعلق به آموزش و پرورش و آموزش و پرورش را متعلق به خود بدانیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم و شاهد پیشرفت این نخبگان باشیم.

  ۵۸۹A3559

   

  در این مراسم پاک نژاد فرماندار گناوه گفت: نگاه ما به آموزش و پرورش بصورت ویژه می باشد و به همین دلیل نباید دغدغه ای از این بابت وجود داشته باشد.

  فرماندار گناوه افزود: ۸ میلیارد تومان بودجه شهرستان را به آموزش و پرورش اختصاص داده ایم تا نشان دهیم که توجه خاصی به آن داریم.

  ۵۸۹A3525

   

  وی اضافه کرد: بحث کمبود فضای آموزشی را در شهرستان داریم چرا که بعضی مدارس ما هنوز بصورت دو شیفت اداره می شوند.

  پاک نژاد یادآور شد: در بخش ورزشی چمن های مصنوعی دکتر حسابی، شهید باهنر و چمن طبیعی شهدای دانش آموز در کنار چند سالن چند منظوره وجود دارد و امسال به فکر تکمیل استخر دانش آموزی هستیم.

  ۵۸۹A3489

   

  مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: سال گذشته رتبه ۲۲ کنکور را در سطح کشور دارا بودیم ولی با توجه برگزاری کلاس های تقویتی برای کنکور در حال حاضر رتبه ۱۸ را در سطح کشور داریم.

  ناصر کرمی افزود: پیشنهاد من به مسیولین و مردم این است که اسامی این دانش آموزان را ثبت و از آنها حمایت و عملکرد آنها را رصد کنند تا موفقیت آنها در سال های آینده نیز تداوم داشته باشند و شاهد موفقیت و پیشرفت آنها در سطح بین المللی باشیم.

  ۵۸۹A3541 ۵۸۹A3535۵۸۹A3507

  ۵۸۹A3488 ۵۸۹A3500 ۵۸۹A3502 ۵۸۹A3462 ۵۸۹A3518 ۵۸۹A3531 ۵۸۹A3503 ۵۸۹A3552 ۵۸۹A3553 ۵۸۹A3561 ۵۸۹A3584

   

   

  نظرات کاربران در مورد "همایش جوانه های امید و تجلیل از نخبگان در گناوه برگزار شد+ عکس"