طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۴۷ | کد خبر : 9806
 •  

  گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: اسکندر احمدی مدیریت آموزش و پرورش از خبرنگاران گناوه تقدیر کرد.

  به گزارش گناوه آنلاین، مدیر آموزش و پرورش گناوه به مناسبت روز خبرنگار نشستی با اصحاب رسانه داشت و در پایان از آنها تقدیر و تجلیل کردند.

   

  IMG_7414

  اسکندر احمدی گفت: خبرنگاری یک استعداد ذاتی همراه با عشق و علاقه است و این استعداد و علاقه باید همراه با سواد رسانه ای باشد تا یک خبرنگار را از دیگران متمایز کند.

  وی افزود: شجاعت، صداقت و حق طلبی از خصوصیات خبرنگاری است که می خواهد زبان گویای جامعه باشد چرا که یک خبرنگار نقش بسزایی در رفع مشکلات جامعه دارد.

   

  IMG_7407

  مدیر آموزش و پرورش یادآور شد: آموزش و پرورش را نقد کنید البته در سایه صداقت  و راستی ولی گذشته این اداره را با حال مقایسه کنید و تغییرات را ببینید.

  احمدی بیان داشت: بعضی ها از کنکور در شهرگناوه می گویند در بحث کنکور یک مسئله مهم وجود دارد که تاثیر مستقیم در این زمینه دارد آن هم بازار گناوه است که هم سود دارد و هم زیان، اکثر جوانان ما به سوی بازار هستند و همین بازار عاملی می شود که دست آنها برای دانشگاه بدون کنکور و پرداخت شهریه باز باشد در حالی که این موضوع در دیگر شهرهای استان صدق نمی کند و آنها مجبور هستند که برای عدم پرداخت شهریه بالا وارد کنکور شوند.

   

  IMG_7410

  ایشان بیان داشت: دو پروژه بزرگ در دست داریم که می توانند برای شهر آبرو داری کنند یکی سالن استاد بهزادی و دیگری خانه ریاضی است. سالن استاد بهزادی که پیشرفت فیزیکی زیادی داشته و خیرین یک میلیارد برای ساخت آن گذاشته اند و ما ۸۵۰ میلیون تومان برای تجهیز آن و خانه ریاضی که اعتبار و زمین آن مشخص شده و بزودی کلنگ زنی خواهد شد.

   

  IMG_7409

  احمدی اضافه کرد: در بعد ورزشی ما حدود چهار سالن و دو چمن مصنوعی و چمن بزرگ شهدای دانش آموز را داریم و تا آنجا که امکان داشته باشد به ورزش شهر کمک خواهیم کرد مثلا برای دیدار آینده موج نماینده شهرستان در لیگ یک فوتبال ساحلی کشور خوابگاه ما در اختیار این باشگاه قرار گرفته است و ما همگام با ورزش شهر خواهیم بود.

   

  IMG_7408

  ایشان گفت: هر ساله چندین کار اساسی در تعمیر و تجهیز سالن ها و مدارس انجام می دهیم در حال حاضر تمامی مدارس و سالن های ورزشی و امتحانات ما به سیستم های سرمایشی و دیگر تجهیزات مجهز هستند و کمبودی در این زمینه ها نداریم.

  اسکندر احمدی در پایان گفت: شما خبرنگاران می توانید کاری کنید که خانواده ها به علم کمک کنند و ما را همراهی نمایند و بدانید ما بدون اولیا به جایی نمی رسیم و احتیاج به یک فرهنگ سازی داریم که در این فرهنگ سازی نقش رسانه و خبرنگار بسیار مهم و تاثیر گذار است.

   

  IMG_7421 IMG_7422 IMG_7426 IMG_7428 IMG_7429 IMG_7435 IMG_7454 IMG_7447 IMG_7441 IMG_7458 IMG_7442

   

   

   

  نظرات کاربران در مورد "تجلیل آموزش و پرورش گناوه از اصحاب رسانه + عکس"