طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۱۷:۴۴ | کد خبر : 9530
 • گناوه آنلاین _ اسماعیل کشتکار: مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی استان بوشهر با حضور تیم های:گناوه الف و ب ؛ بوشهر؛ برازجان؛ دیلم؛ جم؛ خارک؛ شبانکاره و امام حسن در سه رده سنی نوجوانان؛ جوانان و بزرگسالان با شرکت 140 بازیکن به میزبانی شهرستان گناوه گناوه ؛ با حضور پرشور تماشاگران بصورت باشکوهی برگزار گردید.
  بعداز مدت ها در ورزشهای رزمی استان بوشهرشاهد مسابقات با کیفیت و زیبایی در رشته کیک بوکسینگ بودیم.
  هیئت ورزشهای رزمی استان بوشهر به ریاست استاد علی فکی با فراخوان کلی به اعضای زیر مجموعه خود یک مسابقه پرهیجان و کم نظیر را برگزار نمود.
  img-20161114-wa0014
  این مسابقات به همت استاد خالد خلیلی رئیس هیت ورزشهای رزمی گناوه برگزار شد. مردی که سالها در میادین رزمی تجربه کسب کرده و با حضورش در راس هیئت رزمی گناوه برنامه های خوب و هدفمندی را برای پیشرفت رزمی انجام داده است. الحق که باید به اقایان خلیلی و فکی خداقوت گفت چراکه توانستند در سایه توجهات الهی و تلاش شبانه روزی؛ در کنار مجموعه پویا و منسجم خود یکی از بزرگترین رویداد ورزشهای رزمی استان بوشهر را رقم بزنند. مسابقاتی که نام قهرمانی استان را یدک می کشید اما از نظر کمیت و کیفیت مسابقاتی به بزرگی قهرمانی کشور بود.
  این دوره از مسابقات در 22 وزن ودر دو استایل فول کنتاکت و لوکیک با ارائه بازی های بسیار فنی و زیبا انجام شد. در بخش تیمی مسابقات؛ تیم قدرتمند گناوه با اقتدار کامل مقام اول مسابقات را به خود اختصاص داد. همچنین تیم های بوشهر و برازجان به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

  img-20161114-wa0012
  بازی های مقدماتی این دوره از مسابقات صبح روز جمعه شروع شد وتا ساعت 16 ادامه داشت. بازی های فینال نیز ساعت 20 شب جمعه با حضور مسولین شهرستان و استان از جمله مهندس پاک نژاد فرماندار گناوه؛ مهندس امیری معاون سیاسی فرماندار؛ نظام پور رییس شورای اسلامی شهر ؛ مهندس حسن زاده شهردار گناوه ؛ عمادی رییس اداره ورزش و جوانان ؛ احمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ؛ پناهی معاون دانشگاه آزاد واحداسلامی گناوه و فکی رئیس هیئت ورزشهای رزمی استان ومشاور فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  اکثر کارشناسان و مربیان رزمی این دوره از مسابقات را یکی از با کیفیت ترین بازی های تاریخ رزمی استان بوشهر می دانستند. داشتن 7 ناک اوتی در بازی های فینال و همچنین فیلمبرداری های حرفه ای از مسابقات گویای این موضوع بود.

  img-20161114-wa0010

  *گزارش فنی*

  در رده سنی *نوجوانان* بازی های خوبی را شاهد بودیم که در وزن 50 کیلوگرم *فتح اله مختاری* بازیکن تیم گناوه در فینال و دریک بازی بسیار زیبا ضمن پیروزی مقابل حریف برازجانی خود ؛ عنوان *فنی ترین*بازیکن این رده سنی را نیز به خود اختصاص داد. امیر موسی خانی از بوشهر نیز جز بهترین های این رده بود.

  در *جوانان* بازی های بسیار خوب و با کیفیتی را شاهد بودیم؛ تا آنجایی که اکثر بازی های فینال با ناک اوتی همراه بود. در وزن 45 کیلو گرم امیر کوهستانی ؛ در 50 احمد مجاهد زاده از برازجان ؛ در 55 علی احمدی ؛ در 60 پیمان حیدری و در 65 کیلو علیرضا غانمی بازی های بسیار فنی و زیبایی را از خود به نمایش گذاشتند که در پایان کمیته فنی مسابقات علیرضا غانمی را بعنوان فنی ترین بازیکن این رده سنی انتخاب کرد.

  در *بزرگسالان* بازیکنان با تجربه و نام آشنای کیک بوکسینگ استان حضور داشتندکه شاهد بازی های بسیار سنگین و فنی از آنها بودیم.
  در وزن 55 کیلو گرم حسین خرمی با ارائه یک بازی بسیار زیبا در راند سوم حریف قدر خود داود پرندین را شکست داد. در فینال وزن 65 کیلوگرم بهنام براتی و مسعود قنواتی دو تن از با تجربه های رزمی استان به مصاف هم رفتند. در وزن 70 کیلو گرم بازیکنان صاحب نامی چون محمد مرادی؛ امیرحسین عربزاده ؛ ابراهیم هادی زاده و فرید غلامی به همراه دیگر رقبا حضور داشتن که در نهایت محمد مرادی با انجام بازی های بسیار فنی و تکنیکی مقام اول این وزن را به دست آورد و از سوی کمیته فنی بعنوان فنی ترین بازیکن رده سنی بزرگسالان معرفی شد. قابل ذکر است که فرید غلامی در این وزن بدلیل سرما خوردگی شدید از جدول مسابقات کناره گیری کرد.

  img-20161114-wa0015
  در وزن 75 کیلو هم علی ابادی از جم که یکی از بهترینهای مسابقات بود ؛ درحالی که از حیدر بشیری در قایق نخست بازی فینال از نظر امتیازی عقب بود در یک غافلگیری با ضربه پایی که به سر بشیری زد اورا ناک اوت کرد و قهرمان این وزن شد.

  *اهدا جوایز*
  شاید کمتر مسابقه ای رزمی را در استان و حتی کشور دیده باشیم که از ورزشکاران ورودی نگیرد و بهترین جوایز را اهدا کند.
  اما اینبار هیئت ورزشهای رزمی گناوه علاوه بر اینکه ورودیه مسابقات را رایگان گذاشته بود؛ در پایان نیز بهترین جوایز را به شرکت کنندگان اهدا کرد.
  به نفرات اول تا سوم هر وزن حکم ؛ مدال قهرمانی و تندیس بسیار زیبا با آرم ویژه مسابقات ( جام خلیج همیشه فارس) اهدا شد. همچنین به فنی ترین بازیکن هر رده سنی مبلغ 500/000 ریال داده شد.

  *کوچینگ* تیم گناوه را آقایان عیسی خرمی و محمد بشخور بعده داشتند و تیم های بوشهر و برازجان را به ترتیب اقایان محمودی و فرزام عهده دار بودند.
  در پایان مسابقات طی مراسمی خالد خلیلی رئیس هیئت ورزشهای رزمی؛ حکم انتصاب اعضای جدید این هیئت را به شرح زیر به آنها ابلاغ کرد.
  صادق عبدالهی بعنوان دبیر هئیت ومسول کمیته فنی؛ ورضا کدایی؛ رضا اسکندری زاده؛عیسی خرمی؛ نعمت اله احسانپور؛ محسن مرادی و سیدمرتضی صدرالدینی را بعنوان عضو کمیته فنی و خانم ناهید ماک زاده بعنوان عضو کمیته روابط عمومی (عکاس) منصوب شدند.

  *کمیته داوران*
  قضاوت در مسابقات کیک بوکسینگ در هر سطحی دارای مشکلات خاص خود می باشد که نیاز مند به حضور افراد توانمد ومتخصص در این زمینه است.
  قضاوت این دوره از مسابقات را صادق عبدالهی ؛ عبدالرضا کدایی؛ عبدالرحمن فرزام ؛ یوسف خلیفات؛ سید باقر موسوی؛ کورش عبدالهی از استان بوشهر ؛ محمد صادق زاده استان اصفهان و علی جوانبخت از استان فارس بعهده داشتند که الحق والانصاف قضاوت های بسیار خوب و منصفانه ای را انجام دادند.

  *تقدیر و تشکر های پایانی*

  برای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات افراد زیادی تلاش کردند. خالد خلیلی رئیس کمیته برگزاری مسابقات از تمام کسانی که با وی همکاری صمیمانه ای داشتند تشکر نمود.
  خلیلی از مهندس پاک نژاد فرماندار گناوه ؛ مهندس امیری معاون سیاسی فرماندار؛ مهندس حسن زاده شهردار گناوه ؛ عمادی رییس اداره ورزش وجوانان ؛ فکی ریئس هیت ورزشهای رزمی استان بوشهر؛ فروشگاه ورزشی اورلاندو اسپرت به مدیریت برادران پاویر؛ روح الله ملک زاده روابط عمومی شهرداری؛ عکاسان و خبرنگاران ؛ اقای احمدی مدیر کانون تبلیغاتی شهرقشنگ ؛ هادی عربزاده مدیر سالن ورزشهای رزمی ؛ هلال احمر و فرماندهی نیروی انتظامی تشکر نمود.
  خلیلی ریئس کمیته مسابقات ؛ بیان داشت که افراد زیادی در کنار بنده بی وقفه و بدون هیچ چشم داشتی تلاش نمودند تا این مسابقات بصورت باشکوهی برگزار شود؛ که جا دارد به شرح زیر با بردن نام آنها از تک تک این عزیزان صمیمانه تقدیر کنم .
  اقای دکتر صادق عبدالهی که تلاش های بی وقفه ای را انجام دادند؛ رضا اسکندی و هیئت همراه که واقعا سنگ تمام گذاشتند.
  آقایان علیرضا صفوی ؛ سید امیدرفایی؛ رضا کدایی؛ سیدمرتضی صدرالدینی؛ عیسی خرمی ؛ محمد بشخور؛ سید باقر موسوی؛ محمد قنواتی؛ علی امامی؛ رضا امامی عبدالرحیم معینی؛ موسی و احسان خرمی؛ علیرضا بارانی؛ شهباز جلال پور؛ یوسف خلیفات؛ مصطفی غلامی؛ سید فخرالدین حسینی و خانم ها دشتی زاده و ملک زاده.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "گناوه بر بام کیک بوکسینگ استان ایستاد"